Kovaleva by mohlo napadení vyjít i na tři miliony dolarů!

Jak jsme Vás již informovali, tak bývalý šampion WBA, WBO a IBF v polotěžké váze, Sergey Kovalev (32-3-1 , 28 KO), čelí obvinění z napadení, které se mělo odehrát červnu minulého roku.

Ruský „Krusher“ měl údajně oslovit ženu v nejmenovaném klubu a dle informací jí měl dělat sexuální návrhy. Žena ovšem odmítla, což Kovaleva urazilo a rozhněvalo. Ten měl po té následovat ženu až na záchody a zde ji měl několikrát uhodit pěstí do obličeje. Dle zpráv si žena odnesla z konfrontace zlomený nos, otřes mozku a poraněný krk i záda.

Neštěstí ruského borce se však s přibývajícími informace prohlubuje. Z neznámé ženy se vyklubala televizní herečka Jamie Fontz, která nehodlá nechat napadení jen tak. Kovalev by se měl po odvetném zápase s Eleiderem Alvarezem (24-0-0, 12 KO) postavit před soud, kde mu hrozí až čtyři roky vězení a pokuta ve výši tří milionů dolarů, kterou herečka požaduje. Připomeňme si, že Kovalev v posledním zápase s Alvarezem padl, před limitem, v kole číslo sedm. V tu dobu ruský boxer vedl na body u všech tří bodových rozhodčích v poměru 58:56, 59:55 a 59:55. Nyní se ruský knockoutér pokusí o restart kariéry v odvetě, která je plánovaná na tuto sobotu do amerického Texasu.