Kovalev vs Ward 2 už v červnu!

Sergey Kovalev vs Andre WardOdveta mezi Sergeyem Kovalevem a Andre Wardem je naplánovaná na 17. června a bude se konat v Las Vegas. Vezme si ruský drtič své tituly zpět?

17.6.2017 – Mandalay Bay Resort & Casino, Las Vegas,USA
Polotěžká váha
Andre Ward vs Sergey Kovalev
Neporažená americká a světová jednička S.O.G. Andre WARD (31-0-0, 15 KO) a ruská jednička a světová dvojka „Krusher“ Sergey KOVALEV (30-1-1, 26 KO) se utkají ve 12ti kolové bitvě o tituly WBA super, WBO a IBF!

Sergey Kovalev vs Andre Ward

Oba borci mají za sebou tiskovou konferenci k odvetnému zápasu, která se konala včera v Oaklandu. Odvetný duel byl zakomponován již ve smlouvě k prvnímu duelu s tím, že pokud Kovalev prohraje, bude se muset konat odvetný zápas. Podobně jako to měl ve smlouvě ukrajinský boxer Wladimir Klitschko před soubojem s Tysonem Furym.

Sergey Kovalev vs Andre Ward

Kovalev a Ward se utkali jako dva neporažení boxeři o stejné titulu loni 19. listopadu v T-mobile aréně v Las Vegas. Vyrovnaný dvanáctikolový souboj, ve kterém měl podle rozhodčích mírně navrch americký boxer a vyhrál na body shodně 3x 114:113.

Sergey Kovalev vs Andre Ward

Odborná veřejnost a většina fanoušků viděla jako vítěze spíše ruského ranaře Kovaleva, ale rozhodčí stáli za domácím boxerem. nyní je tak v červnu čeká odveta a máme se na co těšit.