Kovalev má na krku další průšvih. Nyní jej vyhodili z letadla!

Sergey „Krusher“ Kovalev (33-3-1, 28 KO) to se ženami zkrátka umí po svém. Nyní jej museli vyhodit z letadla po té, co neznámou ženu chytl za ruku, políbil a začal po ní házet peníze.

Již začátkem tohoto roku musel šestatřicetiletý Rus řešit závažné obvinění ženy, která jej udala za napadení. „Krusher“ měl údajně oslovit ženu v nejmenovaném klubu a dle informací jí měl dělat sexuální návrhy. Žena ovšem odmítla, což Kovaleva urazilo a rozhněvalo. Ten ji měl po té následovat až na záchody a zde ji měl několikrát uhodit pěstí do obličeje. Dle zpráv si žena odnesla z konfrontace zlomený nos, otřes mozku a poraněný krk i záda. Ke vší smůle světového šampiona nešlo o obyčejnou ženu, ale o herečku Jamie Fontz, která se s ruským šampionem nyní soudí o odškodné ve výši osmi milionů dolarů.

Jenže Kovalev je zřejmě v tomto ohledu nenapravitelný a se ženami zkrátka zachází po svém. 15.6.2019 totiž způsobil další konflikt v letadle, které letělo na trase Fort Lauderdale-Hollywood International Airport. Zde měl údajně neznámou ženu chytit za ruku, políbit ji a následně na ni začít házet peníze. Ruský boxer se dokonce začal hádat s polovinou letadla a tak nezbývalo nic jiného, než šampiona vyložit na letišti v Los Angeles. Žena následně vypověděla, že se cítila dost ohrožená chováním Kovaleva. Naštěstí se vše obešlo bez větších excesů a tak se tento případ nebude ani vyšetřovat.