Kossobutskiy vs Duhaupas v Hamburku!

Zhan Kossobutskiy vs Johann DuhaupasNeporažená kazašská hvězda Zhan Kossobutskiy se utká s francouzským veteránem Johannem Duhaupasem o Mezinárodní titul WBC v novém termínu tuto sobotu v Německu!

21.5.2022 – Inselparkhalle, Hamburk, Německo
Těžká váha
Zhan Kossobutskiy 🇰🇿🆚🇫🇷 Johann Duhaupas

Neporažená kazašská jednička a světová osmadvacítka Zhan KOSSOBUTSKIY (17-0-0, 16 KO) a francouzská trojka a světová jednačtyřicítka „Reptile“ Johann DUHAUPAS (39-6-0, 26 KO) se utkají v desetikolové bitvě o Mezinárodní titul organizace WBC!

Třiatřicetiletý kazašský boxer od svého vstupu mezi profesionální boxery v roce 2017 nepoznal hořkost porážky a kromě jednoho souboje na body vyhrál všechny zápasy před limitem. Nyní chce udělat další krok k souboji o světový titul a do cesty se mu postaví francouzský veterán Johann Duhaupas.

Zhan Kossobutskiy

Jednačtyřicetiletý Francouz v roce 2015 bojoval o světový titul WBC, ale s tehdejším světovým šampiónem Deontayem Wilderem prohrám technickým knockoutem v jedenáctém kole. Od té doby podává poměrně vyrovnané výkony a naposledy loni v listopadu ukončil ve druhém kole Maďara Andrasa Csomora.

Jarell Miller vs Johann Duhaupas

Původně se měl duel konat už v únoru, ale nakonec byl odložen až na květen. Vítěz duelu získá mezinárodní pás WBC a udělá tak velký krok k cestě o pás mistra světa, který má v držená Tyson Fury. Favoritem duelu je jednoznačně kazašský boxer, ale Duhaupas už před třemi lety ukázal svou odolnost, když ustál celých dvanáct kol s dopingovým hříšníkem Jarrellem Millerem.