Konec spekulacím! Vémola končí s XFN a podepsal Oktagon!

Jeden z nejlepších MMA fighterů České republiky Karlos “Terminátor” Vémola ukončil předčasně smlouvu s organizací XFN a na včerejší tiskové konferenci konkurenční organizace Oktagon ohlásil novou spolupráci a slíbil zápas století na Česko – Slovenské půdě. Zápas Karlos Vémola vs Attila Végh je na spadnutí! Video a galerie!

To, o čem se poslední týdny v kuloárech českého MMA hodně mluvilo a bylo nepsaným veřejným tajemstvím se včera stalo realitou. Karlos Vémola ukončil spolupráci s organizací XFN Petra Kareše a podepsal smlouvu s organizací Oktagon Pavola Nerudy a Ondřeje Novotného.

Attila Végh a Karlos Vémola / Facebook Oktagon

Odchod z XFN ale nebude tak snadnou záležitostí, neboť XFN tvrdí, že má s Vémolou platnou exkluzivní smlouvu až do roku 2023 a právník českého fightera Michal Dittrich očekává velké soudní tahanice, což může samozřejmě komplikovat start Vémoly v Oktagonu.

Attila Végh a Karlos Vémola / Facebook Oktagon

Pod organizací Oktagon čekají Karlose Vémolu velmi pikantní souboje, které si český zápasník moc přeje. Hvězdy Oktagonu Samuel Krištofič a Attila Végh jsou dlouhodobě v hledáčku Vémoly a nyní se tyto zápasy se slovenskými fightery mohou stát realitou.

Karlos Vémola / Facebook Oktagon

“O přestupu se mluvilo dlouho. Léta slibuji, že doručím československý zápas století s Véghem. Zjistil jsem, že jinak než na půdě Oktagonu to nepůjde. A když svým fanouškům něco slíbím, tak to doručím. Také jsem slíbil, že zmlátím Samuela Krištofiče, to je ta cesta“. řekl český terminátor

Attila Végh

“Jsem rád, těší mě, že si Karlíto uvědomil, že tahle organizace je jednička MMA. Nebudu zastírat, Karlíto je velmi silný”. řekl Végh

Patrik Kincl

Karlos Vémola měl mít zápas 16.3.2019 na XFN 17 s veteránem Martinem Šolcem a 7.6.2019 na XFN 18 v pražské O2 aréně s Patrikem Kinclem. Oba zápasy se samozřejmě ruší a reakce Patrika Kincla na sebe nenechala dlouho čekat

“To že se vyhne porážce, je pro něho takový příjemný bonus. Je vidět, že jde hlavně po penězích a vždycky to tak bylo. Myslím, že už to snad vidí všichni jeho zarytí fanoušci, že to nejste vy a nikdy ani nebudete na kom mu záleží, vždy to budou na prvním místě jen šišky a pak možná někdo další. Jinak by nepromoval naší odveto a nemluvil by o ní a nenechal by Vás ty lístky kupovat. Pro mě to není až tak velká tragedie, Nicméně je to pro mě takové malé vítězství Ano, vždycky mě to bude štvát, že jsem tady prohrál Lancem Armstrongem českého MMA, ale já se na to povznesu a pak ho pozdravím do kamery po zápase v UFC.” řekl přední český fighter Patrik Kincl

Promotér XFN Petr Kareš

Oficiální vyjádření organizace XFN k jednostrannému odstoupení pana Karla“Karlose“ Vémoly od smlouvy

Před rokem jsme s panem Karlosem Vémolou podepsali exkluzivní smlouvu s platností do roku 2023 a do tohoto spojení jsme společně s partnery investovali značné finanční a marketingové prostředky. Po několika měsících intenzivní práce se nám podařilo vyprodat O2 arénu a z pana Vémoly vytvořit sportovní hvězdu a mediálně známou osobnost. Spolupráce, naplánovaná na dlouhou dobu dopředu, však začala během ledna z důvodů neplnění závazků ze strany pana Vémoly „skřípat“ a problémy vyvrcholily jeho dnešním vystoupením a „veřejným jednostranným odstoupením od smlouvy“. To, jestli za současnou situaci mohou jeho finanční problémy nebo nabídka od konkurence, ukážou až následující dny a měsíce.

XFN je největší a nejúspěšnější český producent MMA a naše činnost a úspěch nestojí a nepadá s jedním sportovcem. Na druhou stranu – jsme podnikatelé a očekáváme, že stejně jako plní své závazky ze smlouvy plynoucí XFN, budou smluvní závazky dodržovány také druhou stranou. Upozorňujeme pana Vémolu, a případné zájemce o jeho služby, že pravidla musí platit pro všechny.

Na radu právních zástupců se až do případného soudního řízení nebudeme ve věci dále vyjadřovat.

Promotér Oorganizace Oktagon Ondřej Novotný / Facebook Oktagon

Záznam včerejší tiskové konference organizace Oktagon