Kolumbijská bouře zasáhne New York! Eleider Alvarez se chce vrátit zpět na vrchol polotěžké váhy!

Již o tomto víkendu v New Yorku se vrátí do akce kolumbijský válečník Eleider „Storm“ Alvarez (24-1-0, 12 KO), který se utká se sedmatřicetiletým Američanem Michaelem Sealsem (24-2-0, 18 KO).

Zajímavý galavečer do New Yorku si připravila americká stáj Top Rank Boxing, která v ringu představí i mladou naději těžké váhy Jareda „Big Baby“ Andersona (2-0-0, 2 KO). Teprve dvacetiletý mladíček z Toleda v Ohiu zatím absolvoval dva duely a oba ukončil v prvním kole. Nyní jej čeká o trošku zkušenější pětadvacetiletý krajan Andrew Satterfield (5-3-0, 3 KO). Každopádně Anderson rozhodně stojí za pozornost, jelikož jde o dvojnásobného amerického šampiona mezi amatéry.

Další hodně zajímavý souboj obstará šikovný portorický válečník a světová třiadvacítka lehké váhy Felix „El Diamante“ Verdejo (25-1-0, 16 KO). Šestadvacetiletý rodák z San Juanu byl po roce 2017 žhavým kandidátem na titul, ale tuto možnost mu v březnu dalšího roku zmařil devětadvacetiletý mexický knockoutér Antonio Lozada Torres. Bývalý olympionik tedy aktuálně pracuje na vítězné sérii, která by jej poslala zpět do bojů o titul. Zatím má za sebou dvě úspěšné mise a nyní jej čeká třetí proti šestadvacetiletému Američanovi Manuelu Rey Rojasovi (18-3-0, 5 KO).

V hlavním souboji večera se pak představí bývalý světový šampion WBO a aktuální čtyřka polotěžké váhy Eleider Alvarez. Kolumbijská „Bouře“ v roce 2018 senzačně zničila krále polotěžké váhy Sergeye Kovaleva, kterého obrala o světový pás. Jenže ruský veterán se zvedl a v odvetě pětatřicetiletého Kolumbijce jasně vybodoval. Ten se skoro po roce vrací zpět do akce, aby se opět pokusil probojovat ke světovému titulu. V souboji se světovou devětašedesátkou Michaelem Sealsem bude ve hře americký kontinentální titul WBC. Dokáže se velký kamarád Oscara Rivase vrátit na vítěznou vlnu a znovu si sáhnout na světový titul?