Klitschko vyjednává o návratu s televizemi FOX a ESPN!

Jak jsme již informovali, legendární boxer Wladimir Klitschko se možná vrátí mezi šestnáct provazů. Nyní podle neoficiálních zdrojů po DAZN jedná i s americkými televizemi. Návrat Dr. Steelhammera je téměř hotovou věcí!

Vypadá to, že bývalý šampión těžké váhy a olympijský vítěz „Dr. Steelhamer“ Wladimir Klitschko (64-5-0, 53 KO) hodlá využít mnoha miliónů dolarů, které jsou v americkém rozpočtu na box. Podle neoficiálních informací již Klitschko započal jednání s americkými televizemi o případném návratu do boxerského ringu a vystoupení z boxerského důchodu.

Klitscho se již setkal se zástupci DAZN a podle zákulisních informací se s nimi domluvil na dvou zápasech. Za každý duel byl inkasovat minimálně 15 milionů dolarů.

Nyní se ukazuje, že Klitschko jedná také se zástupci televizí FOX a ESPN. Velká část finančních prostředků byla nedávno přidělena na všechny boxerské projekty, avšak DAZN dostala k dispozici největší rozpočet.

Streamová platforma již mimo jiné podepsala smlouvu s mexickým boxerem Saulem Alvarezem. Zástupci DAZN se také snažili mimo jiné získat kazašskou hvězdu Gennady Golovkina.

Wladimir Klistchko stál naposledy v ringu 29.7.2017, když v ostře sledovaném duelu podlehl v 11. kole technickým KO úřadujícímu šampiónovi těžké váhy Anthonymu Joshuovi.