Klitschko vs Fury 2! Známe předběžný datum a místo konání!

Wladimir Klitschko vs Tyson FuryTyson Fury a Wladimir Klitschko se hned po zápase dohodli na odvetě, kterou měl tým Klitschka danou ve smlouvě v případě prohry. Nyní dostává jasnější obrysy! 

Jedná se o předběžné informace, které se mohou ještě změnit!
7.5.2016 – Allianz Arána Mnichov – Německo
Těžká váha
Tyson FURY (25-0-0, 18 KO) a Wladimir KLITSCHKO (64-4-0, 53 KO) se utkají na fotbalovém stadionu v Mnichově v odvetném zápase o tituly WBA super, WBO a IBO!

Konečně jsme se dočkali dalších informací o odvetném zápase mezi Wladimirem Klitschkem a Tysonem Fury!
Původně chtěl tým Tysona Fury zápas v Londýnské O2 aréně, aby obhajoval tituly na své půdě. Ovšem O2 aréna je limitovaní cca 16 tisíci místy. Proto manažer K2 Promotions Wladimira Klitschka Bernd Boente přišel s návrhem Allianz arény v Mnichově, jenž je domácím stánkem domácího Bayernu, který pobere neskutečných až 75 tisíc fanoušků a to je dost důležitý faktor. a Britská strana by s tím také problém neměla, neboť více fanoušků, dělá i větší příjmy.
Jestli by se domluvily obě strany na Allianz aréně, tak by to byla skvělá zpráva i pro naše fanoušky, neboť do Mnichova je to opravdu kousek především z Prahy.
Praha – Mnichov = cca 380km
Brno – Mnichov = cca 580 km
Ostrava – Mnichov = 750 km

28.11.2015 – Wladimir Klitschko vs Tyson Fury – GalerieWladimir Klitschko vs Tyson Fury Wladimir Klitschko vs Tyson FuryWladimir Klitschko vs Tyson FuryWladimir Klitschko vs Tyson Fury Wladimir Klitschko vs Tyson FuryWladimir Klitschko vs Tyson Fury Wladimir Klitschko vs Tyson FuryWladimir Klitschko vs Tyson Fury Wladimir Klitschko vs Tyson Fury Wladimir Klitschko vs Tyson FuryWladimir Klitschko vs Tyson FuryWladimir Klitschko vs Tyson FuryWladimir Klitschko vs Tyson FuryWladimir Klitschko vs Tyson FuryWladimir Klitschko vs Tyson Fury Wladimir Klitschko vs Tyson FuryWladimir Klitschko vs Tyson Fury