Klitschko poslal do světa vzkaz : Nikdy neříkej nikdy!

Na apríla se povedl ukrajinským médiím opravdu skvělý vtípek. Celým internetem rezonovala zpráva, že ukrajinská legenda, Wladimir Klitschko (64-5-0, 53 KO), se chystá zpět do ringu.

Přesně na apríla se vyrojila spousta informací o tom, že se bývalý šampion organizace WBA, WBO, IBF a IBO, Wladimir „Dr. Steelhammer“ Klitschko, vrací zpět do ringu. Kdy? Už 25.5.2019 na stadionu Olympijskyj v Kyjevě. Tato informace zněla opravdu lákavě. Legendární vládce těžké váhy chtěl vždy končit na domácí půdě a stadion pro sedmdesát tisíc lidí by byla lahůdka. Kdo by tohle nechtěl vidět? Jenže sám třiačtyřicetiletý bývalý šampion spekulace opět rozehnal. „ Zatím se stav kolem mého návratu nezměnil. Pořád se o tom spekuluje, což je pro mě velký kompliment. Dělá mi velkou radost, že by mě chtělo tolik fanoušků zpět. I mě se stýská po sportu, takže nikdy neříkej nikdy.“ – Prozradil sám Klitschko.

I jeden z hlavních promotérů stáje K2 Promotion, patřící ukrajinským bratrům, by si návrat Wladimira velice přál. „Lidé ho chtějí vidět v ringu. Nabízí mu spoustu peněz, aby se vrátil. On je jedna z těch značek, kterou chtějí fanoušci vidět. Chtěl bych, aby se vrátil. Nevím, jestli je spokojený s tím, čeho dosáhl,“ – Prozradil Tom Loeffler. Připomeňme, že Klitschko stál naposledy v ringu 29. dubna 2017, kdy v jednom z nejsledovanějších a nejkrásnějším zápasů poslední doby prohrál s Anthony Joshuou v 11. kole technickým knockoutem.