Klitschko jasně vybodoval Jenningse, výkonem však neoslnil. GALERIE + VIDEO!

Wladimir Klitschko vs Bryant JenningsDr. Steelhammer úspěšně obhájil tituly WBA super, WBO, IBF a IBO, když ve 12ti kolové bitvě vybodoval Američana Bryanta Jenningse!

Madison Square Garden, New York – USA
Těžká váha
Ukrajinská a světová jednička „Dr. Steelhammer Wladimir KLITSCHKO (64-3-0, 53 KO) vybodoval 3:0 (118:109 a 2x 116:111) Američana „By-By“ Bryanta JENNINGSE (19-1-0, 10 KO) a obhájil bez problému tituly WBA super, WBO, IBF a IBO!

S výsledkem bodových rozhodčí Steve Weisfeldem a Robinem Taylorem, kteří dali shodně 116:111 pro Ukrajinského šampióna se ztotožňujeme. Avšak Max DeLuca viděl zápas jednoznačně 118:109 a to nám přijde jako nereálné.

Wladimir Klitschko se vrátil do USA po sedmi letech a opět tamní fanoušky svým výkonem moc neoslnil. Naposledy zde boxoval 23. února 2008 se Rusem Sultanem Ibragimovem, kterého v nudném zápase jasně přeboxoval a vybodoval.
Od samého začátku se snažil Američan na Klitschka tlačit a nutno říct, že úspěšně a Klitschkovi znepříjemňoval vše, co chtěl udělat.
Klitschkovi pověstné háky většinou našli svůj cíl v krytu a ve zhruba polovině zápasu si Klitschko vůbec nevěděl s Jenninsem rady a nemohl najít ten správný recept a spoléhal se především na svou přední ruku.
Jennings rozhodně ukázal bojovnost a srdce a ačkoliv byl podceňovaný, tak předvedl parádní výkon a zaslouží si uznání. Zároveň potrvrdil, že rozhodně patří do světové špičky.
Ringový rozhodčí Michael Griffin měl zápas perfektně pod kontrolou a žádné věšení ani klinče nepouštěl a Klitschkovi do konce po několika napomínáních strhl bod.
V hledišti jsme mohli vidět legendu Lennoxe Lewise nebo také Gennady Golovkina, Deontay Wilder, Shannon Briggs, Bruce Willise a další.
Wladimira byla podpořit jeho snoubenka Hayden Penettiere a manželka Vitalije Klitschka Natalia, který stál Wladimirovi v rohu vedle trenéra Johnathona Bankse.
Jennings měl v hledišti maminku a 6ti letého syna Masona.
Dnes určitě Klitscho nepředvedl svůj TOP výkon na což reagoval i host ve studiu Peter Fury – Strýc a trenér Tysona Fury, který je oficiálním vyzyvatelem Ukrajinského šampióna za organizaci WBO a řekl, že s takovým výkonem na silnějšího a vyššího Tysona ani zdaleka nemá.
S obrovitým Britem Furym by se měl Klitschko utkat na podzim.

Sestřih zápasu Wladimir Klitschko vs Bryant Jennings! ⇓

Galerie Wladimir Klitschko vs Bryant Jennings! ⇓

Wladimir Klitschko vs Bryant JenningsWladimir Klitschko vs Bryant Jennings Wladimir Klitschko vs Bryant Jennings Wladimir Klitschko vs Bryant Jennings Wladimir Klitschko vs Bryant Jennings Wladimir Klitschko vs Bryant Jennings Wladimir Klitschko vs Bryant Jennings Wladimir Klitschko vs Bryant Jennings Wladimir Klitschko vs Bryant Jennings
Wladimir Klitschko vs Bryant Jennings
Wladimir Klitschko vs Bryant Jennings Wladimir Klitschko vs Bryant Jennings Wladimir Klitschko vs Bryant Jennings

VIDEO: Shannon Briggs opět nezklamal a zaznělo jeho „Let´s go champ“ ⇓

Kompletní výsledky z galavečera v Madison Square Garden ZDE!