Klitschko: Fury může nad Wilderem vyhrát. Pak by si mohl střihnout odvetu se mnou!

Bývalý vládce a dvojnásobný šampion těžké váhy Wladimir „Dr. Steelhammer“ Klitschko (64-5-0, 53 KO) se rozpovídal o blížíce se odvetě mezi šampionem WBC Deontayem „The Bronze Bomber“ Wilderem (42-0-1, 41 KO) a jeho přemožitelem Tysonem „Gypsy King“ Furym (29-0-1, 20 KO).

Na jedné straně brutální knockoutová síla, kterou poznal při svých kempech. Na straně druhé neuvěřitelný talent, který zažil na vlastní kůži při předposledním souboji profesionální kariéry. Všechny tyto aspekty si třiačtyřicetiletý bývalý vládce těžké váhy Wladimir Klitschko uvědomuje a proto je při predikci odvety, mezi Deontayem Wilderem a Tysonem Furym, velice obezřetný. „Buď Wilder knockoutuje Furyho, nebo Fury vyhraje na body. Osobně si velice vážím Deontaye Wildera. Byl v několikrát v mém kempu a odboxovali jsme spolu mnoho kol. Je to skvělý chlápek a fantastický boxer. Má na svém kontě tolik knockoutů. Tolik zápasů před limitem snad neukončil nikdo z naší éry, včetně mě.“ – Rozpovídal se hvězdný Ukrajinec.

Jenže na druhé straně je takové malé přání, aby přece jen vyhrál výřečný Brit a případná odveta o titul WBC by pro Klitschka byla rozhodně zajímavá. „Myslím si, nebo možná doufám, že Fury vyhraje. Věřte mi, nebo ne. Přál bych si, aby uspěl. Pak bychom totiž mohli pomýšlet na naši odvetu.“ – Usmíval se dobře naladěný nejdéle vládnoucí šampion těžké váhy. „Oznamuji návrat do ringu? Rozhodně ne. Neříkám, že když vyhraje Fury, tak bude odveta. Jen se snažím říct, že kdyby Fury vyhrál, tak by to byla rozhodně zajímavá situace. Otevřelo by se mnoho dveří a mnoho možností.“ – Láká své fanoušky a dodává: „Jak jsem řekl. Buď Wilder vyhraje knockoutem, nebo jej Fury porazí na body.“