Klitschko by se vrátil za 100 miliónů!

Vitali Klitschko prozradil, za kolik peněz by byl jeho bratr Wladimir ochoten se vrátit zpět do ringu nebo aby o tom začal vůbec uvažovat!

Wladimir Klitschko na přímou otázku zdali by se vrátil mezi šestnáct provazů odpověděl frází „Nikdy neříkej nikdy“. Nicméně jeho bratr Vitali byl o něco sdílnější.

„Řeknu Vám takový příběh… Když DAZN nabídl 40 milionů dolarů na návrat Wladimira, tak jsem bratrovi volal a ptal se ho, co na to říká. Řekl mi: Ano to je pravda, ale není to nabídka, která mě zajímá. O několik týdnů později přišli s novou nabídkou, tentokrát 80 milionů dolarů. Opět volám bratrovi a řekl mi: To stále není nabídka, abych se vrátil, pokud mi nabídnou 100 milionů dolarů, budu o tom uvažovat. A to je celý příběh“ řekl Vitali Klitschko, bývalý šampión těžké váhy a aktuální starosto Kyjeva.

A dodává: „V mých očích nemusí Wladimir nikomu už nic dokazovat. Psal historii a byl jedním z nejlepších boxerů v historii, Myslím, že z comebacku nemá co získat. V životě nejsou nejdůležitější peníze, ale zdraví“. Uzavřel téma Vitali