Klitschko a Tarver v táboře Holyfielda!

Legendy Wladimir Klitschko a Antonio Tarver jsou momentálně v přípravném kempu Evandera Holyfielda, chystají také návrat do ringu?!

57letý „The Real Deal“ Evander Holyfield (44-10-2, 29 KO) vede jednání se svým bývalým soupeřem a dnes již kamarádem Mike Tysonem (50-6-0, 44 KO) ohledně jejich návratu mezi šestnáct provazů.

Třetí vzájemný souboj by se měl konat na podzim a mělo by jít o exhibici pro charitativní účely. Podle zveřejněných videí je jasně vidět, že ani Mike Tyson ani Evander Holyfield neberou svůj návrat na lehkou váhu a jsou v neskutečné formě a ukazují, že věk je jen číslo.

Nyní se objevila videa a fotografie z tréninkového tábora Holyfielda, na kterých si můžete všimnout dalších bývalých světových šampiónů. Na přípravě Holfielda se totiž podílí legendární Ukrajinec „Dr, Steelhammer“ Wladimir Klitschko (64-5-0, 53 KO) a Američan Antonio Tarver (31-6-1, 22 KO).

Tarver stál naposledy v ringu v roce 2015, kdy remizoval se svým krajanem Steve Cunninghamem. Tarver návrat mezi šestnáct provazů nevyloučil, ale jeho finanční požadavky byly přemrštěné a nikdo nebyl na jeho požadavky přistoupit.

Klitschko naposledy bojoval v roce 2017 kdy ve strhujícím boji podlehl technickým knockoutem v jedenáctém kole britskému šampiónovi Anthonymu Joshuovi a následně ukončil kariéru. Jeho návrat však nadějně nevypadá, neboť již několikrát řekl, že nemá důvod se vracet a jeho aktivní boxerská kariéra definitivně skončila.


Tenet

Akční / Drama / Sci-Fi
USA / Velká Británie, 2020
Režie: Christopher Nolan
Hrají: John David Washington, Robert Pattinson, Elizabeth Debicki, Aaron Taylor-Johnson, Kenneth Branagh, Michael Caine