Klitschko a Jennings se konečně dohodli!

Klitschko vs  JenningsUkrajinský šampión Wladimir Klitschko a Americký vyzyvatel Bryant Jennings se konečně dohodli a zápas bude!

Shannon Briggs (57-6-1, 50 KO) si bude na svou chvilku v ringu s Wladem ještě počkat. Wladimir KLITSCHKO (63-3-0, 53 KO) a neporažený Američan Bryant JENNINGS (19-0-0, 10 KO) oznámili dohodu a zápas se bude konat 25.4.2015 ve světově známé Madison Square Garden!
Klitschko naposledy boxoval za oceánem před dlouhými 7 lety a to 23.února 2008 proti Rusovi Sultanu Ibragimovi. Od té doby boxoval 11x v Německu, 1x ve Švýcarsku a 1x v Rusku.
Bryant Jennings je Americkou trojkou a světovou osmičkou a jeho výkony jsou dosti nevyvážené a například v posledním zápase s Kubáncem Mike Perezem, kterého porazil těsně na body se moc zrovna také nepředvedl. Podle nás s ním bude Ukrajinský šampión hotov nejpozději do 5. kola jako tomu bylo s Bulharem Pulevem.
Klitschko bude muset následně čelit Britovi Tysonu Furymu, který je oficiálním vyzyvatelem organizace WBO a poté by mohl proti Deontayi Wilderovi sjednotit své pásy.