Klitschko čeká na nabídku 100 milionů dolarů. Pak se vrátí!

Bývalý světový šampion těžké váhy a starší bratr Wladimira Klitschka (64-5-0, 53 KO), Vitali Klitschko (45-2-0, 41 KO), prozradil, že jeho bratr s návratem nespěchá. Legendární Ukrajinec údajně zatím není spokojený s nabídkou, která by jej měla přesvědčit k návratu do ringu.

V roce 2017 chtěl svého mladší bratra pomstít, dokonce neměl daleko k tomu, aby se i on vrátil z důchodu zpět do boxerského ringu. „ Měl jsem velkou chuť se po jejich zápase vrátit a knockoutovat Anthonyho Joshuu. Už když prohrál s Corrie Sandersem, tak jsem jej pomstil, ale nyní jsem neměl takovou možnost. Chuť byla veliká, ale v mém věku a postavení, které mám, už zkrátka nejsou možnosti.“ – Prohlásil starší ze sourozenecké dvojice. I jeho o čtyři roky mladší jej však jednou pomstil. Psal se rok 2000 a Vitali Klitschko nečekaně ukončuje duel s Chrisem Byrdem. Důvod? Vážně zraněné rameno. O šest měsíců později dostává Byrd velké bití od Wladimira Klitschka, který jej v devátém a jedenáctém kole poslal na podlahu ringu.

Nyní se však do ringu nehodlá vracet Vitali, nýbrž jeho mladší bratr Wladimir a podle slov jeho staršího bratra, nehodlá nikam spěchat. Dle dostupných informací je totiž nabídka osmdesáti milionů amerických dolarů stále moc nízká na to, aby se „Dr.Steelhammer“ do ringu vracel. Podle zpráv, které poskytl Vitali ukrajinským médiím, by se částka musela pohybovat okolo sto milionů dolarů, aby mladšího z dvojice donutila vstoupit opět do ringu. Zřejmě se tedy před námi otevírá období plné dohadů a jednání, než se streamingová platforma DAZN a bývalý světový šampion a král těžké váhy domluví.