Klein si v UFC připsal další výhru!

Ľudovít Klein vs Mason JonesSlovenský válečník Ľudovít Klein dominoval na dnešním galavečeru UFC v Londýně, když vybodoval rodáka z Walesu Masona Jonese!

23.7.2022 – Londýn, VB
UFC Fight Night 208
Lehká váha
Ľudovít Klein 🇸🇰🆚🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿 Mason Jones
30:27 – 30:27 – 30:27

Slovenský fighter odstartoval kariéru v nejprestižnější MMA lize světa UFC v září 2020, když při svém debutu knockoutoval v prvním kole Novozélanďana Shane Younga. Loňský rok se mu příliš nevydařil a prohrál oba své souboje. Nejdříve jej na body porazil Michael Trizano a poté před limitem ve třetím kole Nate Landwehr.

Letošní rok však začal výhrou, když si 5. března na UFC 272 vyšlápl na amerického zápasníka Devonte Smitha, kterého ve velmi vyrovnané bitvě přetlačil na body. Dnes se postavil ke druhému letošnímu duelu a v Londýně vyzval rodáka z Walesu Masona Jonese.

Ľudovít Klein vs Mason Jones

Ačkoliv byl Mason Jones velkým favoritem duelu, tak slovenský bijec v zápase dominoval a byl tím lepším v kleci. Zápas si hlídal a v každém kole si držel nad svým soupeřem převahu. To viděli i rozhodčí a všichni tři viděli jako vítěze Kleina. Ten si tak připsal třetí vítězství v UFC a mí v organizaci bilanci 3:2.