Kincl se pustil do Vémoly!

Patrik Kincl vs Karlos VémolaŠampión střední váhy organizace Oktagon Patrik Kincl se na sociálních sítích pustil do novopečeného šampióna polotěžké váhy Karlose Vémoly. Dočkáme se v dohledné době odvety?! Video z prvního vzájemného duelu v článku!

🤦‍♂️ Tvl, to někdo tomu Karloj nemůžete říct, že udělat nástupovku Tyson Fury z Wishe, plus si k tomu vzít pouťovou masku terminátora, plus si k tomu nechat zahrát Gotta je už trochu moc? Nevim jak vy, ale já tu cestu od středověku po vzdálenou budoucnost úplně nezvládl. 😅 Sherminátor je prostě vesmír bizáru (pro jeho skalní fanoušky: to znamená, že se to jakože stále rozpíná. Tězký si to představit, když je přece Země placatá, chápu).

🤷‍♂️ Další problém vidím v tom, že Conor přestal být aktivní. Na scéně teď není nějaký zajímavý a chytrý trash-talker, od kterého by mohl kopírovat zasejc tohle a kolovrátek tam teď musí lovit ve starém hrníčku a opakovat to, co se tehdá naučil. Aby taky ne, když to dalo tolik práce si to zapamatovat… 😉

Patrik Kincl

‼ “Soupeře si nevybírám, ale obhajovat budu jen proti tomu a tomu a abych dokázal, že si jakože fakt nevybírám, tak mi dejte TOHOHLE borce v těžké váze!” nebo “Zápasím jen s těmi, kdo si to zaslouží a ideálně ve váze výš, aby měli, ehm, výhodu”. Horst Fuchs bledne závistí, jak skvěle dokáže někdo prodat něco takového …

🖕Jeden vzkaz řitním alpinistům, kteří tu budou dělat hrdiny v komentářích. Nic lepšího, než tahle odveta pro vás přece nemůže být, váš idol mě na 100% rozseká na maděru, tak shut the f*ck up. Napsal Patrik Kincl na Facebook.

Připomeňme, že se „The Inspector“ Patrik Kincl a „Terminátor“ Karlos Vémola utkali již v roce 2018 na galavečeru dnes již zaniklé organizace XFN. Ve vyprodané O2 aréně v Praze dokázal Vémola ve třech kolech přetlačit Kincla na body. Nyní jsou oba šampióni v organizaci Oktagon a pořádně to mezi nimi jiskří.

 

Karlos Vémola