Kincl jde o titul KSW! Vyzve šampióna Soldiče!

KSW 63Český fighter Patrik Kincl má před sebou třetí vystoupení v organizaci KSW a tentokrát to bude už titulová bitva. Vyzve úřadujícího šampióna z Chorvatska Roberta Soldiče!

11.9.2021 – Polsko
KSW 63
Velterová váha
Patrik Kincl vs Roberto Soldič

Český bijec debutoval v polské organizaci loni v prosinci, když na galavečeru KSW 57 v prvním kole knockoutoval těžkého domácího fightera Tomasze Drwala.

Letos v červnu si Patrik Kincl připsal druhé vítězství, když na galavečeru KSW 61 opět vyhrál před limitem. Poláka Tomasze Romanowskiho ve druhém kole na zemi umlátil a rozhodčí zápas ukončil.

 

Tyto výkony stačili českému bijci a by si řekl o titulový duel a KSW mu ho dá. 11. září vyzve úřadujícího šampióna z Chorvatska „Robocopa“ Roberta Soldiče.

Soldič získal pás již v roce 2017 na KSW 41, když ve třetím kole ukončil Poláka Boryse Mańkowskiho. Na KSW 43 se Chorvat postavil k první obhajobě, ale ta se mu příliš nepodařila a s africkým zápasníkem Dricusem Du Plessisem prohrál ve třetím kole.

Na KSW 45 v říjnu 2018 došlo na odvetu, tu chorvatský bijec vyhrál ve druhém kole a vzal si zpět svůj titul velterové váhy. V květnu 2019 na KSW 49 pás obhájil, když zničil v prvním kole Poláka Krystiana Kaszubowskiho. Nyní ho tak čeká druhá obhajoba s českým bijcem. Dokáže Robocop i tentokrát obhájit, nebo si Kincl odveze titul do Česka?

„Troufám si tvrdit, že jde o největší fight mé kariéry. Taky si troufám tvrdit, že půjde o jeden z top fightů na evropském kontinentu. Jsem rád, že jsem si tu cestu musel a dokázal vyšlapat!!! I’ll be ready“!!! Napsal na svůj profil Patrik Kincl.