Kickboxer: Vengeance: Van Damme se vrací v prvním teaseru

Kickboxer: VengeanceJCVD si zahraje v remaku svého možná vůbec nejslavnějšího filmu. Tentokrát vycvičí nováčka, který má přežít souboj s Davidem Bautistou. Dohlíží na ně Gina Carano!

Děkujeme jednomu z největších filmový serverů FandímeFilmu.cz a především Petrovi Slavíkovi, že jsme mohli tento skvělý článek použít na našem webu!

Kickboxer je akční série plná bojových umění, kterou jistě dobře znají všichni diváci, kteří na přelomu 80. a 90. let zažili příval hollywoodské akce nejprve na pirátských a později i na originálních videokazetách. Kickboxer patří k nejpopulárnějším filmům krále rozštěpů Jean-Claudea Van Damma. Pokračování už se obešla bez něj, takže to žádná velká hitparáda nebyla, ale teď se Jean-Claude vrací v chystaném remaku. Ten sice nese název Kickboxer: Vengeance (Kickboxer: Pomsta), ale opravdu jde o nové převyprávění původního příběhu.
Bratři Eric (Darren Shahlavi) a Kurt Sloane (Alain Moussi) pocházejí z kalifornské rodiny s dlouhou tradicí bojových zápasníků. Když Eric vyhraje světový šampionát v karate, promotérka (Gina Carano) jej naláká navzdory bratrovým protestům na zápas do Thajska. Tam Eric umírá v souboji s nemilosrdným Tongem Po (Dave Bautista), šampiónem v Muay Thai. Kurt je svědkem strašlivé události a přísahá, že bratra pomstí. Obrátí se tedy na Ericova bývalého mentora, mistra Duranda (JCVD). Kurt vždy stál v bratrově stínu, postrádá jeho instinkty a zpočátku to vypadá, že vycvičit z něj bojovníka, který by se Tongovi dokázal postavit, bude nemožné. Prostřednictvím duševních cvičení a zkoušek však mistr Durand objeví Kurtovu vnitřní sílu, která jej při závěrečném střetnutím s Tongem Po dokáže podržet.
Dále hraje George St-Pierre (Batroc v Captainovi America 2). Alain Moussi hrál vedlejší role v několika akčních filmech, pracuje ale také jako kaskadér a ovládá Ju-Jitsu, brazilské Ju-Jitsu, Kickbox a MMA. Erica si původně měl zahrát Scott Adkins, nakonec jej ale ztvárnil Shahlavi (herec, zápasník, kaskadér), pro kterého byl Kickboxer posledním filmem. Nějaký čas po natáčení zemřel na infarkt vyvolaný aterosklerózou. Van Damme přešel z role žáka do role mentora, avšak původně ve filmu hrát vůbec neměl. Jeho roli měl ztvárnit Tony Jaa, který však musel produkci opustit, kvůli dalším závazkům. Gina Carano (Zkrat, Rychle a zběsile 6) by překvapivě ve filmu vůbec neměla bojovat. Režíruje John Stockwell, od kterého jste možná viděli romanci Šílená/Krásný nebo horor Turistas.
Film má být uveden příští rok a za několik dní by na dnešní kratičkou upoutávku měl navázat plnohodnotný trailer. Dole v galerii najdete několik fotek. Tak co vy na to všechno? Máte chuť spolu s Jean-Claudem zavzpomínat na staré časy nebo už dneska přímočarý bojový film nemá šanci oslovit?FandimeFilmu

14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 2 1

ZDROJ: FandímFilmu.cz