Kdo je podle Bermana Stiverna nejlepší těžká váha současnosti?

Deontay Wilder vs Bermane Stiverne 2017

Bývalý šampion těžké váhy organizace WBC, Bermane Stiverne (25-3-1, 21 KO), odhalil svůj názor aktuální dění v divizi. Kdo je podle amerického válečníka s haitskými kořeny nejlepší těžkou váhou?

On sám bojoval třikrát o zeleno-zlatý pás. Poprvé s Chrisem Arreolou slavil před limitem a mohl se zapsat do dějin, jako šampion těžké váhy. Po druhé, kdy šlo o jeho první obhajobu pásu, narazil na „Bronzového bombarďáka“ z Alabamy a musel smeknout. Wilder jej k ničemu nepustil a s přehledem jej vybodoval. Odvetu, kterou dostal po dvou letech prohrál na plné čáře a většina fanoušků nad ním zlomila hůl. Ještě aby ne, když z pověstného knockoutéra zůstal jen stín. Nyní se chystá na restart kariéry a věří v další titulovou šanci, tentokrát s Anthonym Joshou.

Nyní před ním stojí Joe Joyce, se kterým se borec s přezdívkou „ B.WARE“ utká 23.2.2019 v Londýně. „ Jsem otevřený k boji s každým. Rok jsem si dal oddech od poslední porážky a nyní jsem připraven se opět vrátit. Jsem ve skvělé kondici. Moje kariéra je nyní o tom, že musím dělat chytrá rozhodnutí. Celou moji kariéru jsem dřel tak tvrdě, že jsem se zkrátka přetrénoval.“ – Spustil svým hlubokým barytonem, aby následně označil nejlepšího borce v divizi. „ Myslím si, že nejlepší v divizi je Tyson Fury. Opravdu mě překvapil tím, co předvedl po dvou letech nečinnosti. Bylo to šílené. Nyní ho vidím, jako nejlepšího z těch tří, co vládnou divizi.“ – Vysekl poklonu Stiverne.