Kdo bude novým soupeřem šampiona? Seznam má aktuálně pět jmen!

Nejdiskutovanějším tématem ve světě profesionálního boxu je jednoznačně dopingový skandál Jarrella Millera a s tím spojené jméno jeho případného náhradníka, který by se měl postavit, 1.6.2019, Anthonymu Joshuovi.

V posledních dnech se prakticky neřeší nic jiného, než s kým se současný král těžké váhy, Anthony Joshua, střetne při svém americkém debutu. Několik chasníků z nejtěžší váhové kategorie se přihlásilo o svoji šanci, ale hlavní slovo bude mít nakonec manažer britské hvězdy, Eddie Hearn. „Již ve středu vás seznámíme s novým soupeřem Anthonyho Joshuy.“ – Prohlásil britský promotér, který má v rukávu seznam pěti jmen potencionálních soupeřů. Kdo z nich dostane šanci splnit si svůj sen a vydělat pořádný balík peněz? To by jsme se měli dozvědět již zítra.

„Je možné, že Luis Ortiz bude dalším soupeřem Joshuy. Další možností je samozřejmě i Michael Hunter a existují ještě tři jména, ale ty zatím nechci prozradit, protože s nimi zatím jednáme. Chceme co nejrychleji podepsat smlouvu s novým vyzývatelem a následně jej představit na tiskové konferenci v New Yorku.“ – Předeslal svoji myšlenku Hearn. Mezi tři jména, které jsou zatím v naprostém utajení bude nejspíše patřit aktuální regulérní šampion WBA, Manuel Charr. Svoji šanci by mohl dostat i aktuální evropský šampion, Agit Kabayel, či aktuální světová dvanáctka těžké váhy, Andy Ruiz Jr., který si o víkendu hravě poradil s Alexanderem Dimitrenkem.