Katie Tyalor vs Kimberly Connor o tituly WBA a IBF!

Katie Tyalor vs Kimberly ConnorNeporažená irská hvězda amatérského a profesionálního boxu má před sebou další obhajobu světových titulů WBA a IBF. Tentokrát se ji do cesty postaví Američanka Kimberly Connor!

28.7.2018 – O2 Aréna, Londýn, Velká Británie
Lehká váha ženy

Katie Taylor vs Kimberly Connor
Neporažená irská a světová jednička Katie TAYLOR (9-0-0, 4 KO) a světová šestnáctka Kimberly CONNOR (13-3-2, 5 KO) se utkají v desetikolové bitvě o světové tituly WBA a IBF!

Katie Taylor získala světový titul organizace WBA již ve svém sedmém profesionálním duelu, když dokázala s naprostým přehledem vybodovat argentinskou boxerku Anahi Esther Sanchez.

Následně přišla první obhajoba pásu a do cesty se ji postavila Američanka Jessica McCaskill. Taylor měla opět zápas plně pod kontrolou a Američanku pohodlně vybodovala.

Letos v dubnu se utkala s další argentinskou boxerkou, Victorii Noelia Bustos. V tomto soubo již nešlo jen o pás WBA, ale také světový titul organizace IBF. Zápas v americkém Brooklinu ovládla jasně na body 3x 99:91 Katie Taylor.

Nyní má před sebou obhajobu obou pásu, které ji bude chtít vzít o šest let starší Američanka Kimberly Connor, která se vrací do ringu přesně po roční pauze. V tomto zápase je bezpochyby jasnou favoritkou olympijská vítězka Katie Taylor,


Joseph Parker vs Dillian WhyteTěžká váha
Joseph Parker vs Dillian Whyte
Novozélandská jednička a světová devítka Joseph PARKER (24-1-0, 18 KO) a britská čtyřka a světová osmička “The Body Snatcher” Dillian WHYTE (23-1-0, 17 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě!


Dereck Chisora vs Carlos TakamTěžká váha
Dereck Chisora vs Carlos Takam
Britská šestka „Del Boy“ Dereck CHISORA (28-8-0, 20 KO) a francouzská jednička Carlos TAKAM (35-4-1, 27 KO) se utkají v desetikolové bitvě!


Kell Brook vs Brandon CookSuper velterová váha
Kell Brook vs Brandon Cook
Britská jednička a světová pětka Kell BROOK (37-2-0, 26 KO) a kanadská dvojka „Bad Boy“ Brandon COOK (20-1-0, 13 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě!


Joshua Buatsi vs Ricky SummersPolotěžká váha
Joshua Buatsi vs Ricky Summers
Neporažená britská sedmička Joshua BUATSI (6-0-0, 4 KO) a britská osmička Ricky SUMMERS (15-1-0, 5 KO) se utkají v desetikolové bitvě o mezinárodní titul WBC!