Katie Taylor se vrátí na galavečeru v září!

Katie Taylor vs Amanda SerranoNeporažená královna lehké váhy se vrátí na domácím galavečeru v Dublinu v průběhu září. Tým světové šampiónky má pro další obhajobu titulů v hledáčku tři jména!

Pětatřicetiletá neporažená olympijská vítězka z Londýna a nesporná královna lehké váhy Katie Taylor (21-0-0, 6 KO) na konci dubna obhajovala tituly WBA, WBO, WBC a IBF. Do cesty se ji postavila o 2 roky mladší portorická šampiónka pérové váhy Amanda Serrano (42-2-1, 30 KO).

Souboj nabídl strhující a vyrovnanou bitvu, kde se pobojovala do poslední vteřiny každého kola. Zápas nakonec těsně na body ovládla Katie Taylor, které dali více bodů dva rozhodčí. Nyní se už celý tým soustředí na další termín zápasů a tím bude září.

Katie Taylor vs Amanda Serrano

V hledáčku jsou celkem tři jména. Mezi potencionální soupeřkami jsou bývalé šampiónky UFC Chris Cyborg a Holly Holm. Ve hře je však taky odveta Amandou Serrano. A třetí variantu by si přáli asi všichni. Nicméně Taylor a její tým si je moc dobře vědom, jak moc těžká odveta by to byla a v následujících týdnech se dozvíme proti komu pásy v irském Croke Parku obhajovat.

Katie Taylor vs Amanda Serrano