Karlovy Vary: Bytyqi vs Vunjabei, Sedláčková vs Malagic a Horváth vs Hermann!

1Box Live se vrací a tentokrát přichází do Karlových Varů. Juniorský světový titul bude obhajovat Fabiana Bytyqi, Evropský pás Lucie Sedláčková a Štěpán Horváth a o český titul si to rozdají Luboš Šuda a Daniel Vencl!

22.10.2016 – Karlovy Vary, Česká republika
Minimální váha
Neporažená česká jednička Fabiana BYTYQI (8-0-0, 3 KO) a tanzanská jednička Halima VUNJABEI (3-2-1, 2 KO) se utkají v 10ti kolové bitvě o světový juniorský pás WBC!

Fabiana se tak utká s exotickou soupeřkou, se kterou se měla utkat již v minulém zápase 25. června. Jenže se nestačilo udělat vízum pro tanzanskou reprezentantku a její místo na rychlo zaujala potřetí Teodora Bacheva.

Pérová váha
Neporažená česká jednička Lucie SEDLÁČKOVÁ (7-0-1, 4 KO) a jednička Bosny Pasa MALAGIC (11-3-0, 3 KO) se utkají v 10ti kolové bitvě o Evropský titul WBO!

Lucka získala Evropský pás letos 5. března, když zničila ve dvou kolech Kleopatru Tolnai z Maďarska. Následně titul obhájila proti Gruzince Sopio Putkaradze.

Super velterová váha
Česká jednička Štěpán HORVÁTH (17-5-0, 7 KO) a německá šestka Arthur HERMANN (17-2-0, 13 KO) se utkají ve 12ti kolové bitvě o Evropský pás WBO!

Po sérii porážek nastartoval Horváth v roce 2015 novou kariéru a už má na svém kontě 5 výher v řadě a k tomu český titul ČUBP a Evropský pás WBO.

Další zápasy:
Luboš Šuda vs Daniel Vencl
Onsřej Budera vs Juergen Uldedaj
David Hošek vs ?????
Josef Zahradník vs ?????
Sebastian Bytyqi vs ?????