Karlos Vémola – První kniha!

Dlouho očekávaný projekt firmy Nutrend s českou hvězdou MMA Karlosem Vémolou, je tu! Již 27. března 2019 vám v pražském obchodním centru Atrium Flóra představí jedinečnou biografii a celý život českého Terminátora tak, jak ho sám Karlos převyprávěl!

Tešit se můžete na křest knihy, které se zúčastní také Václav Noid Bárta jako kmotr knihy.
Ve stručnosti pro vás máme malé shrnutí knihy, ale vězte, že obsah je ještě mnohem surovější, neuvěřitelný a naprosto fascinující.

Odhodlanost. Síla. Víra. Neústupnost. Píle. Trpělivost. Až neuvěřitelný příběh Karlose Vémoly, přední české hvězdy bojových sportů. Začal v malém městě, ale vyústil ve světoznámé a respektované jméno.

Poznejte život profesionálního sportovce, a to od úplných začátků, až po současné úspěchy a plány. Život, který není jen tak pro každého. Nechte se motivovat odhodlaností jít si nekompromisně za svým cílem, a to i přes množství překážek, které mu předcházejí. Přečtěte si o cestě bojovníka a historicky prvního Čecha v UFC, světové organizaci bojových sportů.

Karlos Vémola

Téměř dvou set stránková biografie formou rozhovoru vás vtáhne a nebudete chtít přestat, dokud se nedozvíte celý příběh o jeho kontroverzním životě na hraně.

Tato kniha byla realizována exkluzivně společností NUTREND na základě dlouholeté spolupráce s Karlosem. Jedná se o zcela unikátní surový průřez skutečnou životní cestou.
Těšit se na vás budeme v prostorách Atria Flóra, konkrétně ve druhém patře v blízkosti NUTREND store.

Cena knihy s podpisem Karlose Vémoly: 299 Kč
Na místě budou v prodeji i trička z limitované edice s Karlosem Vémolou v počtu pouze 60 kusů!!