Karlos Vémola o víkendu padl, ale svoje šance nevzdává. Nyní by chtěl odvetu!

Karlos „Terminátor“ Vémola o víkendu nezvládl souboj se slovenskou legendou Attilou „Pumukli“ Véghem a padl po dvou minutách boje. Český lev však nechce vzdát svoje šance na sny a chce si vydupat odvetu.

Souboj století v pražské O2 Aréně rozhodně zvedl fanoušky ze sedaček, ale i ty, co seděli doma u televizorů. Dvě minuty stačily slovenské legendě a bývalému šampionovi Bellatoru, aby totálně rozebral českého lva. Čtyřiatřicetiletý rodák z Olomouce se ještě dlouho probouzel do špatného snu, který mu připravil slovenský bijec, ale Vémola i tak nechce vzdát své šance na velké sny. „Tolik pozitivních zpráv jsem od vás nedostal ani po vyhraným zápase. Co mi teď píšete, to mi dělá strašnou radost, to mě motivuje zpět. Attilovi se sen splnil a já teď budu jeho noční můrou. Půjdu tvrdě pro svůj rematch, který si myslím, zasloužím, protože se mi zbortil sen, který tu buduju šest let a já nedovolím, aby se mi zbortil pro jeden úder, pro jednu ránu,“ – Rozpovídal se český borec.

Na slovenské straně však takové nadšení ohledně odvety nepanuje a ani promotéři Pavol Neruda a Ondřej Novotný se na tuto možnost na tiskové konferenci po turnaji nikterak kladně netvářili. „Měl jsem brutální cíl, ten jsem udělal, teď se musím dát trochu do kupy. Já jsem ho teď porazil a proč bych s ním šel. Teď na to neumím odpovědět, možná časem,“ – Nechal se po souboji slyšet slovenský hrdina a král OKTAGON MMA. Každopádně minimálně do konce roku bude ticho po pěšině, jelikož Vémola i Végh očekávají kolem Vánoc potomka a navíc český zápasník musí v tomto týdnu podstoupit operaci ramene, což jej minimálně na půl roku zastaví.