Kamil Szeremeta: Gennady Golovkina lze porazit skrze údery na tělo!

Aktuální světová dvaadvacítka střední váhy a povinný vyzývatel skrze federaci IBF Kamil Szeremeta (21-0-0, 5 KO) netrpělivě vyhlíží životní šanci, kterou mu bude duel s šampionem IBF a IBO Gennady „GGG“ Golovkinem (40-1-1, 35 KO).

Souboj mezi dvojnásobným šampionem střední váhy a aktuálním držitelem pásů IBF a IBO Gennady Golovkinem a povinným vyzývatelem skrze federaci IBF Kamilem Szeremetou byl naplánovaný již na červen, ale kvůli pandemii koronaviru nakonec na duel nedošlo. Po té se začalo spekulovat o tom, že hvězdný Kazach vynechá bitvu s polským válečníkem a v září se rovnou vrhne do třetího měření sil s mexickou hvězdou Saulem Alvarezem. Podle posledních informací by se však měl třicetiletý rodák z Bělostoku dočkat své životní šance někdy na konci léta.

„Nic se neděje jen tak bezdůvodně. Díky pandemii koronaviru mám více času na přípravu a odstranění některých chyb. Momentálně asi nemá smysl mluvit o datu souboje, ale rádi bychom slyšeli od Golovkina, že bude bojovat se mnou a nepůjde do trilogie s Alvarezem.“ – Rozpovídal se pro polská média Szeremeta, jenž postupně začíná spřádat plány, jak osmatřicetiletého šampiona zdolá. „Čas všem ukázal, že Golovkin se dá porazit. Ostatně Canelo to dokázal, Jacobs tomu byl velice blízko a vůbec špatně si nepočínal také Derevyanchenko. Sergiy odhalil, že Gennadymu nechutná souboj v klinčích a také mu nevodní údery na tělo. Takže mým cílem jsou určitě spodky a skrze ně chci Golovkina zničit.“ – Prozradil svůj plán polský chasník.