Julius Long : Nemůžu se dočkat až Browna zničím!

long vs browne

Dnes 28.9.2018 v australském Queenslandu se vrací do akce bývalý světový šampion těžké váhy, organizace WBA, Lucas „Big Daddy“ Browne (25-1-0, 22 KO) . Jeho soupeřem mu bude nepříjemný 216 centimetrů vysoký Julius Long (18-20-0, 14 KO).

A oba soupeři se před duelem slovně nešetřili. Vážení proběhlo ještě celkem v klidu. Browne navážil 116.4 kilogramu, jeho sok 141 kilogramů. Následně se však novozélandský obr celkem opřel do svého australského protějšku. A slovy rozhodně nešetřil. „ Souhlasil jsem s tímto soubojem jen tři dny před jeho uskutečněním. Co si Browne myslí? Že jsem měl kvalitní kemp a přípravu? Je to srab a za to ho tvrdě potrestám.“ – Rozohnil se Long.

Ovšem Browne měl na všechno trošku jiný názor. „ Jsem rád, že jsme oba ve skvělé formě. Víte nemám rád předpovědi duelů, ale rád bych ho ukončil před limitem. Už jednou se mi to podařilo v roce 2015, tam jsem jej ukončil v devátém kole a rád bych jej ukončil i nyní.“ – Nenechal se vyvést z míry Browne. Na to mu jeho soupeř ještě stihl opáčit : „ Nemůžu se dočkat až skončím s Lucasem Brownem. Jsem připravený bojovat klidně hned. Zničím ho! – Zaznělo výhružně od Longa.