Julio Cesar Chavez Jr. zničil Everta Brava v prvním kole a hodlá útočit na tituly!

Julio Cesar Chavez Jr

Nenapravitelná mexická hvězda a bývalý šampion střední váhy, Julio Cesar Chavez Jr. (51-3-1, 33 KO) se o tomto víkendu vrátil do ringu a expresně zdolal svého soupeře. Nyní chce útočit na tituly v super střední váze.

Každý už nad ním zlomil hůl. Byť je synem slavného otce, tak jeho tréninková morálka jej vždy zradila. Nikdy to nebyl tréninkový dříč a vždy hřešil na to, že má slavné jméno. V roce 2017 se utkal s krajanem Saulem „Canelo“ Alvarezem (52-1-2, 35 KO) a padl jednoznačně na body. Vypadalo to, že kariéra slavného „JC Jr.“ je u konce. Dlouho se spekulovalo o jeho návratu, ale nikdy se žádné informace nepotvrdily, až v březnu tohoto roku se objevila zpráva, že se třiatřicetiletý Mexičan opravdu vrací. „Jsem šťastný, protože se vracím do ringu. Opět budu bojovat.“ – Prohlásil Chavez.

„Konečně jsem dozrál. Vím, jak těžké je být boxerem a jak moc tomu musím obětovat. Jsem ochotný to všechno podstoupit.“ – Nyní to vypadá, že to bývalý šampion střední váhy myslí opravdu vážně. V sobotní noci totiž jednoznačně přejel Everta Brava (25-11-1, 19 KO), kterého ukončil knockoutem v prvním kole. „Box už je takový. Chtěl jsem lidem ukázat delší show, ale ten hák našel přesně svoje místo a odvedl skvělou práci. Jsem velice šťastný, že se to tak povedlo, protože jsem byl připravený tak, jak nikdy před tím. V září se chci vrátit opět do ringu proti Angulovi a pak se vydám pro nějaký titul super střední váhy.“ – Prohlásil po duelu Mexičan. Jestli opravdu hodlá ukořistit nějaký titul super střední váhy, pak jej čeká čtveřice hodně šikovných bijců – Anthony Dirrell, Billy Joe Saunders, Caleb Plant, či Callum Smith.