Joyce vs Takam se bude konat 24. července ve Wembley!

Titulový souboj těžké váhy Joy Joyce vs Carlos Takam se bude konat v sobotu 24. července na londýnském stadiónu Wembley. V ringu bude také Evropský šampión Hamzah Sheeraz nebo vycházející hvězda David Adeleye!

24.7.2021 – Wembley Arena, Londýn, VB
Těžká váha
Joe Joyce vs Carlos Takam

Neporažená britská pětka a světová třináctka „Juggernaut“ Joe JOYCE (12-0-0, 11 KO) a francouzská dvojka a světová čtyřiadvacítka Carlos TAKAM (39-5-1, 28 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o stříbrný titul organizace WBC a Mezinárodní titul organizace WBO!

Joe Joyce loni v listopadu v ostře sledované bitvě ukončil před limitem Daniela Duboise a má v držení pásy: Evropský titul EBU, mezinárodní titul WBO, stříbrný pás WBC a britské pásy Commonwealth a BBBofC.

Následně Frank Warren připustil jako dalšího možného soupeře Marco Hucka (42-5-1, 28 KO), který je oficiálním vyzývatelem za Evropskou organizaci EBU. Následně bylo vše jinak a dalším soupeřem Joyceho bude čtyřicetiletý rodák z Kamerunu Carlos Takam.

Ten loni odboxoval dva duely a oba vítězně. Nejdříve v únoru vybodoval Brazilce Fabia Maldonada a následně v červenci i Američana Jerry Forresta a ve svém věku má skvělou pozici ve světovém žebříčku a to je jeden z důvodů, proč si ho manažeři britského boxera vybrali.

“Odveta s Duboisem by byla velká událost, ale musí ještě počkat. Joe je nyní ve skvělé pozici a může bojovat s těmi nejlepšími. Odrazíme se příští měsíc od zápasu s Carlosem Takamem. Joe ví, že nemůže udělat chybu a nemůže si dovolit prohrát”. řekl Warren


Na galavečeru bude obhajovat Evropský titul WBO v super velterové váze domácí bijec Hamzah Sheeraz (12-0-0, 8 KO) a jeho soupeřem mu bude Španěl Ezequiel Gurria (15-1-0, 3 KO). Dále se ke svému sedmému profesionálnímu duelu postaví vycházející britská hvězda těžké váhy David Adeleye (6-0-0, 5 KO), který se utká s bulharským boxerem Mladenem Manevem (3-9-0, 2 KO)