Joyce ukončil Duboise v desátém kole!

Máme za sebou velmi očekávaný souboj, který ovládl Joyce když Dubois zápas v 10. kole vzdal. Joe Joyce tak získal stříbrný pás WBC, mezinárodní pás WBO, Evropský titul EBU a britské tituly BBBofC a Commonwealth!

28.11.2020 – Church House, Londýn, VB
Těžká váha
Daniel Dubois vs Joe Joyce

Zápas začal poměrně opatrně a oba soupeři se spíše jen oťukávali, ale mírně aktivnější byl Joyce. Ve druhém kole přišlápl Dubois plyn a začal dělat Joycemu problémy a prakticky se jen bránil.

Do třetího kola nastoupil Dubois v obrovském tlaku a dvakrát v první minutě silně se svým soupeřem otřásl. Joyce to ustál a zbytek kola byl spíše udržovací z obou stran. V čtvrtém kole už nebyl Dubois tak aktivní jako v předchozích dvou kolech, Naopak Joyce několika přesnými údery přední rukou načal Duboisovi nos.

V pátém kole byl opět aktivnější a razantnější Dubois, ale přední ruka Joyce mu dělá neplechu. Po nosu se mu začíná ještě zavírat levé oko. Šesté kolo nabídlo naprosto vyrovnaný boj. Nicméně Dubois už skoro na levé oko nevidí.

Sedmé kolo nabídlo plno tvrdých úderů z obou stran a Joyce začal konečně používat svou nebezpečnou pravačku, kterou půlku zápasu prakticky nepoužil. Ani v osmém kole nedokázal Joyce nebezpečně Duboise ohrozit, přitom Dubois není ani zdaleka tak aktivní jako v předchozích kolech.

Deváté kolo začalo v tréninkovém tempu, ale konec patřil Joycemu, který několika přesnými údery kolo uzavřel. V desátém kole zápas končí. Dubois si klekl a zápas kvůli zraněnému oku vzdal.