Joyce tvrdým způsobem zlikviduje Stiverna. Myslí si Jones!

Manažer Joa Joyce (7-0-0, 7 KO), Sam Jones, předpovídá tvrdé ukončení pro bývalého světového šampiona Bermana Stiverna (25-3-1, 21 KO). Zároveň je velice spokojený s kempem svého svěřence.

Britský „Juggernaut“ a haitský „B.WARE“ s americkým pasem si to rozdají 23.2.2019 v Londýně. Bývalého šampiona organizace WBC nečeká nic jednoduchého. Alespoň podle slov manažera Sama Jonese, který zastupuje britského obra Joyce. „ Kemp byl výborný. Na konec přípravy dorazil i Malik Scott, aby si zaspároval s Joem. Malik je můj blízký přítel a je vždycky dobré, když ho máme v kempu. Je zkušený a navíc kolem sebe šíří pozitivní energii. Joe je připravený na nejlepšího Stiverna. Cokoliv udělá, tak na to bude mít Joe odpověď. Tuším, že zápas skončí devastujícím knockoutem. Bermane toho hodně napovídal, ale v samotném zápase mu dojdou slova. Po tomto výkonu si Joe vyslouží velký respekt a zařadí se mezi špičku těžké váhy.“ – Prozradil Sam Jones.

To trenér Abel Sanchez je malinko obezřetnější ve svých vyjádření. On sám moc dobře tuší, co těžká váha obnáší a že jediný úder může změnit cokoliv. „ Bude to velice těžký boj pro Joa. Stiverne má zkušenosti s velkými zápasy. Je zkušený a tím pádem nebezpečný. Bude zajímavé, jak si s tím Joe poradí. Pokud pomýšlí na ty nejvyšší cíle, tak by měl vyhrát. Je mu třiatřicet, nemá na co čekat. Doufejme, že bude příští rok připraven na boj o titul. Pokud bude Joshua stále šampionem, byl by to velký zápas, jak pro Joa, tak i pro celou Anglii.“ – dodal svůj pohled na věc jeden z nejlepších trenéru světa.