Joyce se vrátí do ringu 18.5.2019, pak chce titul WBA!

Aktuální světová jednadvacítka těžké váhy, Joe Joyce (8-0-0, 8 KO), si o minulém víkendu poradil s veteránem Bermanem Stivernem a již nyní vyhlíží další souboj. V plánu pak má ukořistit titul regulérní titul WBA.

Čtyřicetiletému Stivernovi nedal žádnou šanci, ale ruku na srdce, haitský rodák má to nejlepší za sebou. V prvních kolech sice několikrát zahrozil svými obávanými háky, ale ani silově už to není ten ranař, co býval. Naopak se tímto fyzicky vyčerpal a toho využil o sedm let mladší Joyce, který systematicky rozbíjel svého soupeře až do šestého kola. Tam už došla trpělivost sudímu Howardu Johnu Fosterovi a duel raději odmával. Podle našeho názoru tak akorát včas. Další dvě až tři rány by zřejmě Stiverna poslali na podlahu ringu.

Uplynul týden a britský „Juggernaut“ už hlásí další cíl své cesty. 18.5.2019 by se měl objevit na galavečeru v New Yorku, kde hlavní chod obstará šampion WBC, Deontay Wilder. Ten podle zákulisních informací bude obhajovat svůj pás proti povinnému vyzývateli, Dominicu Breazealovi. Což zatím není oficiálně potvrzeno. Konec konců ani Joyce ještě nemá stanoveného soupeře, ale podle informací od jeho promotéra Richarda Schaeffera, by se měl Brit následně utkat s jedním z dvojice Trevor Bryan – Manuel Charr, kteří si to pravděpodobně rozdají o regulérní titul WBA. Ten má momentálně v držení Němec s libanonskými kořeny.