Joyce: Sázím na Furyho, Joshuu porazí!

Britský neporažený boxer Joe Joyce prozradil, že ve velmi očekávané bitvě jeho krajanů si rozhodně vsadí na Tysona Furyho. Nicméně podotkl, že zápas je i tak padesát na padesát!

Pětatřicetiletý Joe Joyce (12-0-0, 11 KO) věří, že v očekávané sjednocující bitvě vyhraje Tyson Fury (30-0-1, 21 KO) i když Anthony Joshuu (24-1-0, 22 KO) nechce nijak podceňovat.

“Sázím na Furyho za jeho výkony a styl, jakým dokázal vyřadit Deontaye Wildera a vzít mu titul. Myslím, že Joshua bude mít větší problémy Tysona zasáhnout”. řekl Joyce

A dodává: “Ale aby bylo jasno, jedná se o zápas padesát na padesát, Joshua je velmi silný a má rychlé ruce a nechybí mu motivace a ambice stát se legendou. Ale Fury je psychicky a takticky mnohem silnější a to může být rozhodující. Je rychlý, vetší než Joshua a má větší rozsah rukou”.

Joe Joyce měl možnost jak sparingů tak amatérských zápasů s Tysonem Furym a Anthony Joshuou a  má tak velké zkušenosti a může díky tomu skvěle porovnat oba boxery.

Zajímavé by také bylo, kdyby Joyce porazil v plánovaném souboji o prozatímní pás WBO neporaženého Ukrajince Oleksandra Usyka (18-0-0, 13 KO), on by se poté stal vyzyvatelem vítěze dvojzápasu Fury vs Joshua. Zároveň je to sen všech britských fanoušků a promotérů.