Joyce podepsal novou smlouvu s Frankem Warrenem!

Stříbrný medailista z Ria a neporažený britský šampión Joe Joyce podepsal nový kontrakt se společností Queensberry Promotions promotéra Franka Warrena a budou společně pokračovávat v cestě za titulem!

Neporažený britský pětatřicetiletý šampión „Juggernaut'“Joe Joyce (13-0-0, 12 KO)spojil síly s Frankem Warrenem v květnu 2019, kdy pod Queensberry Promotions debutoval v zápase s Alexanderem Ustinovem, kterého ukončil už ve třetím kole.

Téhož roku dokázal ještě vybodovat bývalého vyzývatele o světový titul, Američana Bryanta Jenningse. V loňském roce se utkal s německým boxerem Michaelem Wallischem, kterému nedal sebemenší šanci a poslal je z ringu ve třetím kole.

Následoval zápas pravdy neboli bitva o britské ostrovy, ve které se utkal s neporaženým krajanem Danielem Duboisem. Joyce v tomto zápase nebyl favoritem, ale skvělým a chytrým výkonem postupně svého soupeře demoloval až se musel Dubois nechat v desátém kole odpočítat, protože prakticky neviděl na oko.

Letos v červenci změřil síly s kamerunským veteránem Carlosem Takamem, kterého v londýnském Wembley vyprovodil v šesti kolech. Dohromady tak Joyce odboxoval pod Warrenem celkem pět zápasů a ve všech jasně dominoval. Nyní podepsali smlouvu na další zápasy a cíl je jasný, světový titul těžké váhy.