Joyce nechápe kurz na své vítězství!

Příští týden nás čeká bitva o Velkou Británii Daniel Dubois vs Joe Joyce. Druhý jmenovaný je až uražený vypsaným kurzem na své vítězství v sázkových kancelářích!

28.11.2020 – Velká Británie
Těžká váha
Daniel Dubois vs Joe Joyce

Neporažená britská šestka a světová jednadvacítka “Dynamite” Daniel DUBOIS (15-0-0, 14 KO) a neporažená britská pětka a světová pattnáctka “Juggernaut” Joe JOYCE (11-0-0, 10 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o stříbrný pás WBC, Evropský titul EBU a britské pásy BBBofC a Commonwealth!

„Abych byl upřímný, trochu mě to uráží“ přiznává stříbrný medailista z Ria.

„Co je s bookmakery nechápu, je to šílené. Když se na ten kurz podívám je to jako bych ničeho nedosáhl, jak bych byl nikdo. Lidé, kteří si na mě vsadí, tak budou mít krásný předvánoční dárek. Boxoval jsem na vyšší úrovni než Dubois, takže psychický výhoda je na mé straně. Uvidíme jestli vyhraje mladé rozzlobené štěně nebo ostřílený veterán“. řek Joyce

A jaký že je na neporaženého Brita kurz? Opravdu velmi vysoký. Například česká Fortuna vypsala kurz na vítězství Duboise 1,24 a na vítězství Joyce neskutečných 4,26.

Je pravda, že Duboisovi je teprve 23 let a Joyce před dvěma měsíci oslavil již pětatřicáté narozeniny, ale v těžké váze je věk jen číslo a z našeho pohledu očekáváme velmi vyrovnaný duel.