Joyce má před sebou nejtěžší zkoušku. Dubois a Gorman se porvou o britský titul!

Do londýnské O2 arény si přichystal Frank Warren hodně zajímavý galavečer. V akci se totiž představí hned čtyři chasníci těžké váhy. Joe Joyce má před sebou nejtěžší souboj profesionální kariéry v podobě Bryanta Jenningse. Gorman a Dubois si to rozdají o britský titul těžké váhy.

Joe „Juggernaut“ Joyce (9-0-0, 9 KO) vs. Bryant „By-By“ Jennings (24-3-0, 14 KO) – Souboj světové osmadvacítky a britské sedmičky těžké váhy, Joe Joyce a světové šestadvacítky a americké šestky, Bryanta Jenningse, bude bavit, jako první, britské publikum. Střet dvou různých stylů, kdy na straně čtyřiatřicetiletého Američana bude hlavně rychlost a šikovnost. Na straně třiatřicetiletého stříbrného olympionika pak síla a stoprocentní knockoutová bilance. „Prakticky jde o můj největší souboj dosavadní profesionální kariéry. Uvidíme, jestli bude utíkat, nebo se přijde opravdu pobít. Rozhodně hodlám udržet svoji stoprocentní knockoutovou bilanci, ovšem budu rád, když si zkusím dvanáct kol s tím, že jej v posledním ukončím.“ – Rozpovídal se 198 centimetrů vysoký obr z Londýna. „Je to určitě hodně nebezpečný soupeř, takže to pro mě bude cenné vítězství.“ – Kontroval rodák Z Filadelfie.

Daniel „Dynamite“ Dubois (11-0-0, 10 KO) vs. Nathan Gorman (16-0-0, 11 KO) – Dva neporažení mladíci. Dvě naděje britské těžké váhy. Dva talenti, kteří si to rozdají o uvolněný britský titul, prestiž a budoucnost v těžké váze. Na jedné straně třiadvacetiletý rodák z Nantwiche, kterému patří 44. pozice světového žebříčku. Na straně druhé jednadvacetiletý rodák z Londýna, jenž je světovou pětapadesátkou. Dámy a pánové, toto bude parádní bitva dvou mladých lvů a ani jeden z nich nebude chtít ustoupit byť jen o centimetr. Dubois se prezentuje hlavně ničivou silou, které zatím dokázal odolat jen americký veterán, Kevin Johnson, ale i ten padl jasně na body v poměru 100-91. Gorman se prezentuje chytřejším stylem bojem a hlavně svoji šikovností a i on dokázal „Kingpina“ jasně vybodovat v poměru 100-90. Bude slavit úspěch ničivá síla, nebo chytrost a šikovnost? To se dozvíme již v sobotu večer.