Joyce: Jsem připraven čelit v únoru Furymu!

Souboj dvou neporažených britských šampiónů by se mohl opravdu uskutečnit v únoru. Fury oznámil návrat na únor nebo březen a Joyce kontroval, že má volný diář!

„Plánuji se vrátit na přelomu února a března, zde není prostor pro jakékoliv spekulace, to oznamuji. Zatím jsme neřešili s kým se utkám a ani o tom nechci teď přemýšlet, ale výsledek bude stejný – vyhraju ať se utkám s kýmkoliv“. řekl Fury

Nyní přišla také reakce z tábora Joe Joyce „Tysona si velice vážím jako přítele a skvělého boxera, ale v únoru mám spoustu volného místa v diáři tak pojďme na to. Jsem připraven bojovat o světový titul“. Reagoval neporažený „Juggernaut“  Joe Joyce

Bronzový amatérský Evropský a světový medailista a stříbrný medailista z Ria, šestatřicetiletý britský boxer Joe Joyce (13-0-0, 12 KO) má aktuálně v držení stříbrný pás WBC a Mezinárodní pás WBO. Pokud by padla dohoda k zápasu s Furym, tak by se následně vítěz utkal s nekonečným čekatelem Dillianem Whytem.

Joyce zároveň k cestě za titulem před třemi měsíci prodloužil kontrakt s promotérskou skupinou Queensberry Promotions promotéra Franka Warrena, který také zastupoval Tysona Furyho, který však zakládá svou vlastní stáj a s Warrenem se rozchází.