Joyce a Stiverne se střetli v Londýně face to face! Video!

Máme za sebou i další face off vysokoprofilového souboje mezi Bermanem „B.WARE“ Stivernem (25-3-1, 21 KO) a britským „Juggernautem“ Joe Joycem (7-0-0, 7 KO) .

Britský olympionik si naposledy poradil v americkém Staples Centre s Joe Hanksem, kterého vyprovodil expresně a v suchém triku v prvním dějství. Následně se čekalo, kdo nabídku s obrovitým Britem příjme. Nakonec se přihlásil haitský rodák, Bermane Stiverne, který ale neslavně dopadl v posledním souboji, kdy jej aktuální šampion WBC, Deontay Wilder vyřídil, stejně jako Joyce svého soka, v prvním kole.

Oba bijci se střetli v britské metropoli, aby si poprvé pohlédli do očí. Tito pánové to ovšem vzali s klidem a nadhledem sobě vlastním. Rozhodně do toho nešlapali, jako Jarrell Miller, který svého soka odhodil v rámci prvního setkání. Právě naopak třiatřicetiletý Joyce působil klidným dojmem a čtyřicetiletý Stiverne skoro až dojmem laxním. Oba bijci hlásí vrcholnou formu. „B.WARE“ měl údajně ten nejlepší kemp, ve kterém opravdu tvrdě dřel. „Juggernaut“ trénoval pod dohledem zkušeného kouče Abela Sancheze a spároval například s Malikem Scottem.