Joyce a Hammer se utkají o tituly WBO a WBC!

Joe Joyce vs Christian Hammer2. července nás v londýnském Wembley čeká zajímavý titulový duel těžké váhy Joe Joyce a Christian Hammer. Ve hře budou Mezinárodní titul WBO a stříbrný pás WBC!

2.7.2022 – Wembley Arena, Londýn, VB
Těžká váha
Joe Joyce 🇬🇧🆚🇷🇴🇩🇪 Christian Hammer

Neporažená britská čtyřka a světová sedmička „Juggernaut“ Joe JOYCE (13-0-0, 12 KO) a německá dvojka a světová pětašedesátka Christian HAMMER (27-9-0, 17 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o Mezinárodní titul organizace WBO a stříbrný pás organizace WBC!

Šestatřicetiletý britský šampión Joe Joyce před dvěma lety zvládl ostře sledovanou bitvu pravdy s krajanem Danielem Duboisem, kterého překvapivě zničil v deseti kolech a získal několik Evropských a Mezinárodních titulů.

Do ringu se vrátil až loni v červenci kdy obhajoval pásy WBO, WBC a britský Commonwealth proti kamerunskému bijci Carlosovi Takamovi. Zápas trval jen polovinu vypsaných kol a Joyce pohodlně pásy obhájil. Nyní se tak vrací opět po roční odmlce a bude znovu pásy obhajovat.

Joe Joyce vs Carlos Takam

Původně se měl střetnou s bývalým světovým šampiónem Josephem Parkerem, ale ten podepsal smlouvu s novou stájí Boxxer a z plánovaného duelu odstoupil. Nakonec ho tak nahradí rumunský boxer boxují pod německým pasem Christian Hammer.

Čtyřiatřicetiletý boxe je velmi aktivní a v letošním roce už má na svém kontě dva zápasy. Nejdříve v lednu podlehl v jednoznačném duelu kubánské stíhačce Franku Sanchezovi a naposled na konci května si připsal ratingové vítězství nad Drazanem Janjaninem z Bosny.

Joe Joyce vs Christian Hammer