Joshua zdemoloval Puleva a obhájil tituly!

Anthony Joshua obhájil pásy WBA, WBO, IBF a IBO když poslal čtyřikrát bulharskou kobru do počítání a v devátém kole definitivně ukončil!

12.12.2020 –  O2 Aréna, Londýn, VB
Těžká váha
Anthony Joshua vs Kubrat Pulev

Zápas začal velmi opatrným a vyčkávacím stylem. První dvě kola nepadl skoro žádný úder a byl to spíše psychologický boj. Ani jeden z boxerů nechtěl udělat chybu. Jednu kombinaci předvedl Joshua ve druhém kole, ale víc nic.

Ve třetím kole spustil Joshua lavinu úderů a dostal Puleva poprvé do počítání. Pulev byl silně otřesen a o pár sekund později byl po několika přesných kombinacích na podlaze znovu. Bulharského boxera od prohry zachránil až gong konce kola.

Joshua nedokázal převahy ve třetím kole využít a nechal Puleva ve čtvrtém kole vrátit se do zápasu. V pátém kole se Pulev definitivně vrátil do zápasu, ale Joshua i tak dominoval.

Šesté a sedmé kolo bylo velmi aktivní z obou stran, ale Pulevovi chyběli přesné údery, ty spíše trefoval Joshua, který v sedmém kole předvedl několik přesných kombinací, které zasáhli svůj cíl.

Osmé kole pokračovalo ve stejném duchu a nejvíce práce v ringu měl hlavní arbitr Deon Dwarte, který musel neustále oba boxery od sebe roztrhávat. V devátém kole se dostal Pulev po tvrdých zvedácích znovu do počítání, sice ještě vstal, ale silně otřesen dostal další smrtící úder a už nedokázal vstát a nechal se odpočítat.