Joshua vs Wilder – rozhodnuto bude příští týden!

Manažer a promotér Eddie Hearn se nechal slyšet, že do konce příštího týdne bude jasno zdali se uskuteční sjednocující duel v těžké váze Anthony Joshua vs Deontay Wilder o pásy WBA super, WBO, WBC, IBF a IBO!

„Samozřejmě chceme aby se tento zápas konal v Anglii, protože nechceme přijít o největší souboj v těžké váze na světě, ale možná budeme muset do Spojených států. Nevěřím že by Wilder souhlasil se zápasem ve Velké Británii, takže uvidíme a rozhodneme se do konce příštího týdne“. řekl manažer Anthony Joshuy, Eddie Hearn

Tým Deontaye Wildera nabídl v minulých týden britské straně 50 miliónů dolarů, aby se zápas uskutečnil ve Spojených státech v listopadu nebo v prosinci. Jestli na nabídku Eddie Hearn přistoupí nebo ne se dozvíme příští týden.

Anthony Joshua (21-0-0, 20 KO) naposledy boxoval 31. března, když na domácí půdě v Cardiffu vybodoval 119:109 a 2x 118:110 do té doby neporaženého světového šampióna organizace WBO Josepha Parkera (24-1-0, 18 KO).

Deontay Wilder (40-0-0, 39 KO) se 3. března utkal s neporaženým Kubáncem Luisem Ortizem (28-1-0, 24 KO) a velmi vyrovnanou a tvrdou bitvu vyhrál technickým knockoutem v 10. kole.

Souboj Joshuy a Wildera je velmi očekávaný a vítěz se stane nesporným králem nejtěžší váhové divize.