Joshua spojí své síly s amatéry. V kempu mu pomůže olympijský tým Velké Británie!

Paul Walmsley, trenér olympijského týmu Velké Británie, potvrdil, že jeho svěřenci budou pomáhat v přípravném kempu Anthonyho „AJ“ Joshuy (22-1-0, 21 KO) na odvetnou bitvu s Andym „Destroyer“ Ruizem (33-1-0, 22 KO).

„V prvním souboji mnozí vyčítali Anthonymu, že nebyl připravený na rychlé kombinace Ruize a proto také prohrál. Jsem velice rád, že Anthony stráví mnoho času své přípravy s olympijským týmem Velké Británie, kde mu rádi pomůžeme se řádně připravit na odvetu. Víte, amatéři právě potřebují rychlé a dynamické kombinace, což může být pro Anthonyho to pravé.“ – Rozpovídal se britská média Walmsley. Tato symbióza může být skutečně velkým přínosem pro rodáka z Watfordu, jelikož se mu opravdu těžce hledají adekvátní sparingpartneři, kteří by napodobili styl Andyho Ruize, což ostatně potvrdil i Eddie Hearn.

„V olympijském týmu se všichni dívají na Joshuu jako na idol. Vidí, jakou cestou se vydal a kolik toho dosáhl a vše to odstartovalo amatérskými úspěchy. Sparingy s ním jsou pro ně něčím hodně speciálním.“ – Dokončil své povídání trenér britského týmu. Našel devětadvacetiletý bývalý šampion a král těžké váhy recept na vítězství v plánované odvetě? Nebo odejde z ringu opět poražený? To se dozvíme již 7.12.2019.