Joshua se vysmál Whytovi skrze osobní zprávu!

Šampion organizací WBA, WBO, IBF a IBO Anthony Joshua (22-0-0, 21 KO) poslal svému ostrovnímu rivalovi soukromou zprávu, kde se mu údajně vysmívá, za to, že se nedohodli. Tuto informaci poskytl britským médiím Dillian Whyte (25-1-0, 18 KO).

Ať je pravda na jakékoliv straně, tak informace jsou jasně dané. Dle britských médií odmítl Whyte několik nabídek, které postupně nabízeli částky 3, 5 a 7 milionů liber. To zrovna není malé kapesné a tak se Eddie Hearn rozhodl oslovit jiného výřečného chasníka, tentokrát daleko za oceánem. „The Body Snatcher“ tak musel spolknout hořkou pilulku, protože titulový zápas nahání už minimálně dva roky. Nejdříve uháněl šampiona WBC, Deontaye Wildera, pak britského vládce Anthonyho Joshuu. V každém případě utřel nos. Wilder se domluvil s Furym a Joshua nyní s Millerem.

Ovšem borec s přezdívkou „AJ“ nenechal rivalitu stranou a Whytovi se přes osobní zprávy vysmál, že duel s ním nedostane. „Poslal mi zprávu. Přijde mi to dětinské. Buď chce bojovat, nebo jen utíkat. Je to idiot, který se mnou nikdy nechtěl odvetu. Chtěl jsem mu jen ukázat, kdo je tady pán a on utekl. Nyní jednám s Breazealem, Povetkinem a Ortizem. Uvidíme s kým se domluvím, ale nejlepší by byl Breazeale, jelikož je jedničkou a povinným vyzývatelem pro WBC. Knockoutuji ho a stanu se povinným já. Budu vás informovat v rámci příštího týdne, to už by jsme měli mít dohodu hotovou.“ – Vyhlásil britský raubíř Whyte.