Joshua se pravděpodobně střetne s Millerem v New Yorku!

Konečně přichází zpráva pro fanoušky boxu, která by mohla rozuzlit situaci kolem obhajoby krále těžké váhy, Anthonyho Joshuy (22-0-0, 21 KO). Dnes totiž přilétla informace, že Eddie Hearn uzavřel dohodu na zápas s Jarrellem Millerem (23-0-1, 20 KO).

Po velké tahanici, která začala začátkem ledna konečně přicházejí informace, které by mohli danou situaci definitivně osvětlit. Na serveru Boxrec.com zmizel u Anthonyho Joshuy termín 13.4.2019 i místo konaní Wembley, což by nasvědčovalo jeho americkému debutu. Informace, které poskytují britské servery také mluví jasně. Eddie Hearn upustil od zápasu s Dillianem Whytem a domluvil se s americkým drobečkem Jarrellem Millerem. Oba chasníci by si to měli rozdat 1.6.2019 v New Yorku.

Whyte se dle informací nárokoval příliš velké peníze za duel se šampionem a to se nelíbilo Eddiemu Hearnovi, který v týdnu zvedl telefon a začal intenzivně jednat s Američanem, který je shodou okolností pod projektem DAZN, stejně jako „AJ“. Ten s podmínkami smlouvy souhlasil a vypadá to tedy, že je ruka v rukávu. Souboj by se měl oficiálně ohlásit v rámci příštího týdne. Jediným problémem by mohla být rezervace Madison Square Garden, ale v tom případě by se termín posunul pouze o týden.