Joshua a Pulev o tituly WBA super, IBF a IBO!

Anthony Joshua vs Kubrat PulevUž více jak 70 tisíc vstupenek bylo prodáno na další velmi očekávaný zápas Anthonyho Joshuy, kterého 28. října vyzve Kubrat Pulev!

28.10.2017 – Principality Stadium, Cardiff, Anglie
Těžká váha
Anthony Joshua vs Kubrat Pulev
Neporažená britská a světová jednička “AJ” Anthony JOSHUA (19-0-0, 19 KO) a bulharská jednička a světová čtyřka “The Cobra” Kubrat PULEV (25-1-0, 13 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o tituly WBA super, IBF a IBO!

Anthony Joshua má před sebou již čtvrtou obhajobu pásu IBF a první pásů WBA super a IBO. Titul IBF získal loni 9. dubna, když ve dvou kolech smetl Američana Charlese Martina.

Anthony Joshua vs Kubrat Pulev

Poprvé pás obhájil o 2 měsíce později, když v sedmi kolech vymazal dalšího Američana Dominica Breazeale. O půl roku později přišel na řadu opět Američan, Eric Molina. Molina dokázal světovému šampiónovi vzdorovat pouhá 3 kola, než ho Joshua ukončil.

Anthony Joshua vs Kubrat Pulev

AJ stál naposledy v ringu letos 29. dubna, když se utkal v ostře sledovaném duelu s legendou Wladimirem Klitschkem o tituly WBA super, IBF a IBO. Neskutečný zápas skončil v 11. kole technickým knockoutem ve prospěch Joshuy. Ovšem Klitschko nedal svou kůži zadarmo a Joshuu také parádně v 6. kole posadil na zadek.

Anthony Joshua vs Kubrat Pulev

Na konci října bude Joshua už obhajovat všechny 3 pásy a do cesty se mu postaví sebevědomí Bulhar Kubrat Pulev. Ten již jednou o titul boxoval a to v listopadu 2014, když se utkal s Wladimirem Klitschkem. Pulev si v zápase prakticky na nic nezmohl a Klitschko jej čtyřikrát usadil na podlahu ringu.

Anthony Joshua vs Kubrat Pulev

Od té doby si Pulev připsal 6 výher v řadě a rád by si připsal sedmou. Jasným favoritem zápoasu je samozřejmě Anthony Joshua a jiný výsledek než výhra před limitem se neočekává.

Anthony Joshua vs Kubrat Pulev

Joshua je velmi sledovaný boxer, což dokazují obrovské prodeje vstupenek. Na zápas s Klitschkem se téměř okamžitě prodalo 90 tisíc vstupenek. Na stadion v Cardiffu kde se utká s Pulevem je 75 tisíc míst, 70 už je prodáno.