Joshua: Prohra s Usykem hodně bolela protože byl prostě lepší!

Anthony Joshua vs Oleksandr UsykDnes již bývalý světový šampión těžké váhy Anthony Joshua přiznává, že ho prohra s Oleksandrem Usykem bolí o to víc, že byl stoprocentně připravený, ale Usyk byl prostě lepší!

„Když jsem prohrál svůj první profesionální zápas s Andy Ruizem, neprobíhala příprava úplně perfektně, necítil jsem se v té nejlepší kondici a věděl jsem, že z odvety odejdu opět jako šampión. To se taky stalo a vůbec jsem nepochyboval“. říká Joshua o své první porážce

„Jenže když jsem prohrál s Oleksandrem Usykem, tak to bylo úplně něco jiného. Byl jsem stoprocentně připravený, vše probíhalo podle plánu a do zápasu jsem nastupoval v plné síle. O to víc ta prohra bolí, protože byl prostě lepší a já ho nedokázal porazit“ uznává kvality ukrajinského šampióna.

„Když jsem prohrál svůj první zápas [s Ruizem], vymlouval jsem se, ale měl jsem důvody a věděl jsem, že se vrátím jako vítěz,“ přiznal Joshua v rozhovoru pro Sky Sports. – Teď to opravdu bolelo, protože jsem byl stoprocentně připravený, neměl jsem žádné problémy. Prostě jsem prohrál s lepším a bolelo to. Ale zároveň jsem dostal motivaci, vykoupím se!

A dodává „Nyní chci se svým týmem zkusit něco jiného. Zkusíme nové prostředí, které mě bude ještě víc inspirovat k lepšímu výkonu aby byl zase vůdcem těžké váhy. V prvním zápase jsem vyhrál tři kola a to je málo, teď jich musím vyhrát minimálně sedm“ Uzavřel bývalý šampión


Opustí Derecka Chisoru jeho trenér? ⇒ ZDE
Smith vs Johnson 15. ledna o titul WBO ⇒ ZDE
Knockout roku – Jiří Procházka ⇒ ZDE

Žebříčky organizací WBA, WBO, WBC a IBF ⇒ ZDE
Don King opět odstavil Manuela Charra ⇒ ZDE
Canelo nechává výběr soupeřů na trenérovi ⇒ ZDE
Neskutečná štípaná Vykhryst vs Kiladze ⇒ ZDE
Jake Paul brutálně sestřelil šampióna UFC ⇒ ZDE
Kdo je Jake Paul? ⇒ ZDE
Přidat na Seznam.cz
Každý si může domovskou stránku Seznam.cz přizpůsobit dle svého gusta. Jednotlivé boxy mají několik možností nastavení:
Přesunutí na libovolnou pozici
Nastavení obsahu
Přidání nebo odebrání boxu


Přidat na Seznam.cz