Joshua posílá vzkaz Millerovi: Neboj pořád budu platit nájem tvé mámě!

Šampion WBA, WBO, IBF a IBO, Anthony „AJ“ Joshua (22-0-0, 21 KO), to přece jenom nevydržel a kopl si do dopingového hříšníka Jarrella „Big Baby“ Millera (23-0-1, 20 KO).

Dopingovému hříšníkovi, Jarrellu Millerovi, se vrací to, co zasel na tiskových konferencích. „Až tě knockoutuji v ringu, tak si udělám hezký víkend s tvojí mámou. Vezmu si tvoje pásy a tvoji mámu vezmu na rande.“ – Smál se Američan šampionovi. Nyní ho smích přešel, jelikož neprošel třemi dopingovými testy, na tři různé zakázané látky a nyní řeší pěkný průšvih, než to, kam vezme šampionovu mámu na rande. „Nechci příliš mluvit o situaci kolem Jarrella Millera. Nejsem takový, že bych musel kopat do člověka, který je momentálně na dně.“ – Hlásil o víkendu král těžké váhy, ale přece jen si kopl.

„Pořád tě miluji. Takže jestli pro tebe mohu něco udělat, dej mi vědět. Jsem muž, který si stojí za svým slovem, takže nájemné tvé mámě budu klidně platit.“ – Neodpustil si rýpanec směrem k brooklynskému rodákovi. „Eddie Hearn nyní jedná s možnými náhradníky. Doufejme, že se brzy najde můj soupeř a budeme jej moci oficiálně oznámit. Soustředím se na trénink a snažím se vyhnout zraněním. To je aktuálně vše, co mohu dělat.“ – Doplnil svůj rozhovor devětadvacetiletý Brit. Jeho soupeř by měl být ohlášen v následujících hodinách.