Joshua o Millerovi: Podvodníci vždycky dopadnou takto!

Král těžké váhy a šampion organizací WBA, WBO, IBF a IBO, Anthony „AJ“ Joshua (22-0-0, 21 KO) okomentoval pozitivní dopingové testy Jarrella Millera (23-0-1, 20 KO). Pro šampiona se v této době hledá nový soupeř.

Oba bijci se měli střetnout 1.6.2019 v newyorské hale Madison Square Garden, jenže dnes už celý svět profesionálního boxu ví, že se tak nestane. Na vině jsou tři pozitivní dopingové testy výřečného Američana, které odhalily tři zakázané látky. Je celkem úsměvné, když si vzpomeneme na tiskovou konferenci v Londýně, kde Miller mluvil o dopingu. Byl to právě brooklynský rodák, jenž se ostře pustil do svého rivala a nadhodil myšlenku, že Joshua není úplně čistý po dopingové stránce. No nyní je to právě on, kdo má pozastavenou licenci a na krku celkem závažný dopingový skandál, za který může vyfasovat stopku až na dva roky a pěkně tučnou pokutu.

„Nechci příliš mluvit o situaci kolem Jarrella Millera. Nejsem takový, že bych musel kopat do člověka, který je momentálně na dně. Samozřejmě, že jsem mu chtěl rozbít hubu za ty kecy, které měl na tiskových konferencích, ale nyní jsem v pozici, kdy musím jít příkladem a nenechat se ovládnout emocemi. Tady je vidět, že karma funguje a to, co říkáte, se vám nakonec vrátí. Podvnocníci vždycky dopadnou takto a tvrdě pracující budou stoupat na vrchol. My nyní musíme hledat nového soupeře. Budu připravený na to, co mi osud přinese. Millerovi přeji hodně štěstí v jeho životě, ale šanci mu již nedám. Nezaslouží si jít se mnou, nebo s kýmkoliv jiným z těžké váhy do ringu.“ – Prohlásil aktuální šampion na konto Millera.