Joshua nehodlá propustit Roba McCrackena, ale nebrání se posílení týmu!

Anthony „AJ“ Joshua (22-1-0, 21 KO) prozradil v rozhovoru pro Sky Sports, že nehodlá opustit svého trenéra Roba McCrackena a to ani navzdory červnové porážce s Andym „Destroyer“ Ruizem Jr. (33-1-0, 22 KO).

Po šokující porážce Anthonyho Joshuy s Andym Ruizem se hodně spekulovalo o možných změnách v týmu okolo britské hvězdy. Podle mnohých fanoušků i odborníků by měl devětadvacetiletý bývalý král těžké váhy opustit svého dlouholetého trenéra Roba McCrackena a najít si nového kouče. Takového, který by jej posunul opět o kousek dál. To však rodák z Watfordu absolutně odmítá, ale i on sám uvažuje o posílení svého týmu. „Rob McCracken je pro mě víc, než jen trenér. Je to někdo, kdo mi pomohl být lepším člověkem a díky němu jsem tam, kde jsem.“ – Rozpovídal se pro Sky Sport třetí muž světového žebříčku.

„Rob mě vedl již od amatérů. Dovedl mě ke stříbru na mistrovství světa a ke zlatu na olympijských hrách. Abych byl upřímný, tak nyní mám tři možnosti. První možností je, že vše nechám tak, jak to je. Druhou možností je pak rozšíření mého týmu o nějakého poradce a třetí možností je propustit Roba a změnit úplně vše. Pro mě je třetí možnost absolutní hloupost. Varianta číslo jedna je aktuální stav a variantu dvě zvažujeme. Myslím si, že by bylo zajímavé, kdybychom posílili náš tým.“ – Dokončil své povídání Joshua, který se již nyní začíná připravovat na odvetu s Ruizem. Kdo by měl být tou posilou? Nabízí se například bývalý světový šampion George Foreman, jenž mladému Britovi nabídl své rady. Další možností i je ukrajinská legenda, Wladimir Klitschko, kterého pojí s Joshou velké přátelství a již dříve mu nabízel svoje služby.